Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Winter Boys Under 09 Div 1
Date: 1/21,1/28,2/4,2/11,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Marymoor Park
Woodinville Sports Field
WPFC Soccer Complex
McGilvra
Redmond High School
Starfire Sports Complex
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 09 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/18,2/25,2/26,3/4,3/5,3/10,3/11,3/12
Venue: Preston Park
Skagit River Park
WPFC Soccer Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Archbishop Murphy High School
Lynnwood High School
Gig Harbor High School
Integrity Stadium
McGilvra
Sehmel Homestead Park
Anderson Hill Fields
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 09 Div 3
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/11,2/25,2/26,3/4,3/11
Venue: Marymoor Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Whitman MS
Woodinville Sports Field
McGilvra
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 09 Div 4
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/11,2/12,2/18,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/19
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Lynnwood High School
Skagit River Park
Game Farm Park
McGilvra
Marymoor Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Cavelero Mid High School
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 1
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/3,3/5,3/11,3/12
Venue: Lynnwood High School
McGilvra
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Redmond High School
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,2/4,2/11,2/12,2/25,3/4,3/5,3/11
Venue: Integrity Stadium
Preston Park
Cavelero Mid High School
Gig Harbor High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
McGilvra
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Woodinville Sports Field
Anderson Hill Fields
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 3
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/11,2/18,2/25,3/4,3/11,3/12
Venue: Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Whitman MS
McGilvra
Skagit River Park
Snohomish High School
Van Asselt Elementary
Sedro Woolley High School
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 4
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/11,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Renton Memorial Stadium
Cavelero Mid High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Complex
Woodinville Sports Field
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Lynnwood High School
Tumwater HS Stadium
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 5
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/11,2/18,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Gig Harbor High School
Marymoor Park
Renton Memorial Stadium
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Preston Park
Woodinville Sports Field
Cavelero Mid High School
Starfire Complex
Sehmel Homestead Park
Lynnwood High School
Archbishop Murphy High School
Harbor Ridge Middle School
Redmond High School
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 6
Date: 1/21,1/28,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/11,3/26
Venue: Game Farm Park
Integrity Stadium
Karl Grosch Field at Steel Lake
Tumwater HS Stadium
Starfire Sports Complex
TBD
Redmond High School
Starfire Complex
Snohomish High School
Sehmel Homestead Park
Marymoor Park
Anderson Hill Fields
Gig Harbor High School
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 1
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/19,2/25,2/26,3/3,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Redmond High School
Starfire Sports Complex
Preston Park
Shoreline Center
Woodinville Sports Field
TBD
WPFC Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
Van Asselt Elementary
Sozo Sports Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Marymoor Park
Archbishop Murphy High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Bombing Range Sports Complex
Perry Soccer Complex
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/10,3/11,3/12
Venue: Jefferson Park Plateau
Karl Grosch Field at Steel Lake
Marymoor Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Integrity Stadium
Snohomish High School
Harbor Ridge Middle School
Starfire Complex
Van Asselt Elementary
Sehmel Homestead Park
Woodinville Sports Field
Gig Harbor High School
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 3
Date: 1/21,1/28,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11
Venue: Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Redmond High School
Lynnwood High School
Van Asselt Elementary
Tumwater HS Stadium
Archbishop Murphy High School
Cavelero Mid High School
Game Farm Park
WPFC Soccer Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 4
Date: 1/21,1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/10,3/11,3/12
Venue: Lynnwood High School
Preston Park
Redmond High School
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Harbor Ridge Middle School
Skagit River Park
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 5
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,3/4,3/11,3/12
Venue: Game Farm Park
TBD
Starfire Sports Complex
Woodinville Sports Field
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Starfire Complex
152nd Street Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Tumwater HS Stadium
Cavelero Mid High School
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 1
Date: 1/21,1/28,2/4,2/11,2/25,2/26,3/4,3/5,3/9,3/11,3/12
Venue: Jefferson Park Plateau
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Redmond High School
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Integrity Stadium
Jefferson Park Plateau
Redmond High School
Preston Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Snohomish High School
Van Asselt Play Field
Anderson Hill Fields
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Cavelero Mid High School
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 3
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/3,3/4,3/5,3/11,3/12,3/17
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Preston Park
Phillips 66 Soccer Park
Sedro Woolley High School
Starfire Sports Complex
Van Asselt Elementary
Harbor Ridge Middle School
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 4
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/18,2/19,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/26,4/1,4/2
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Woodinville Sports Field
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Starfire Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Sozo Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Chiawana HS
Cavelero Mid High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Bombing Range Sports Complex
Perry Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 5
Date: 1/21,1/22,1/28,2/4,2/5,2/11,2/25,2/26,3/4,3/5,3/10,3/11,3/12,4/8
Venue: Lynnwood High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Saghalie Middle School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 6
Date: 1/21,1/28,2/4,2/11,2/25,2/26,3/4,3/11,3/12,3/18
Venue: Cavelero Mid High School
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Integrity Stadium
Snohomish High School
Mt Vernon High School
Harbor Ridge Middle School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Sedro Woolley High School
Mount Vernon High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 13 Div 1
Date: 1/21,1/22,1/28,2/5,2/11,2/12,2/18,2/19,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Addams (Summit)
Genesee Park and Playfield
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Franklin HS
TBD
Mt Vernon High School
Sozo Sports Complex
Civic Field Stadium
Dwight Merkel Sports Complex
Shoreline Center
Lampson Std.
North Creek 4
Inglemoor High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Ballard High School
Woodinville High School
Mount Vernon High School
Perry Soccer Complex
Georgetown
Kellogg MS
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 13 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/3,3/4,3/5,3/10,3/11,3/12
Venue: Sacajawea Middle School
TBD
Gig Harbor High School
Grasslawn Park
Auburn Mountainview High school
Preston Park
Valley RidgePark
Hartman Park
Ingersoll Stadium
Petrovitsky Park
Game Farm Park
Starfire Complex
Tumwater HS Stadium
Saghalie Middle School
Lynnwood High School
Starfire Sports Complex
Juanita High School
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 13 Div 3
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/25,2/26,3/4,3/5,3/9,3/11,3/12,3/26
Venue: Preston Park
Sedro Woolley High School
Bombing Range Sports Complex
Snohomish High School
Starfire Sports Complex
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Grasslawn Park
Skagit River Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Grass Lawn Park
Marymoor Park
North Kitsap High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 13 Div 4
Date: 1/21,1/22,1/28,2/4,2/5,2/11,2/12,2/18,2/19,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/20
Venue: Archbishop Murphy High School
Civic Field Stadium
WPFC Soccer Complex
Auburn Mountainview High school
Saghalie Middle School
Game Farm Park
Phillips 66 Soccer Park
Regional Athletic Complex
Sozo Sports Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Sacajawea Middle School
Kasch Park Sports Complex
Perry Soccer Complex
South Sound Stadium
Plantes Ferry Soccer Complex
Mariner High School (Goddard Stadium)
Cavelero Mid High School
Tumwater HS Stadium
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 1
Date: 1/21,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/18
Venue: Camas High School
Edmonds Community College
Marymoor Park
Preston Park
Genesee Park and Playfield
Lindbergh High School
Skagit River Park
Mount Vernon High School
Hartman Park
Lynnwood High School
WPFC Soccer Complex
Interbay Athletic Complex
Harmony Sports Complex
Starfire Sports Complex
Canyon Park Junior High
Shorecrest HS
Mt Vernon High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/19
Venue: Dwight Merkel Sports Complex
Edmonds Community College
Glacier Peak High School
Preston Park
Woodinville Sports Field
Genesee Park and Playfield
Marymoor Park
Edmonds Woodway High School
WPFC Soccer Complex
North Creek 4
Interbay Stadium
Archbishop Murphy High School
Spokane Falls Community College
Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Garfield HS
Snohomish High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 3
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/18,2/19,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Gig Harbor High School
Lower Woodland
Starfire Complex
Edmonds Community College
Camas High School
Lynnwood High School
Saghalie Middle School
Sozo Sports Complex
Ingraham High School
Edmonds Woodway High School
Shorecrest HS
Ingersoll Stadium
Peninsula High School
Petrovitsky Park
Phillips 66 Soccer Park
Tumwater HS Stadium
Lampson Std.
Starfire Sports Complex
Harmony Sports Complex
South Sound Stadium
Jefferson Park Plateau
Perry Soccer Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 4
Date: 1/21,1/22,1/28,2/4,2/5,2/11,2/12,2/18,2/19,2/25,2/26,3/2,3/4,3/5,3/9,3/11,3/12,3/19
Venue: Civic Field Stadium
Game Farm Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Foss High School
Grasslawn Park
Sozo Sports Complex
TBD
Auburn Mountainview High school
Dwight Merkel Sports Complex
Kasch Park
Sera Multipurpose Field
Phillips 66 Soccer Park
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Truman
Juanita High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Perry Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 5
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/18,2/24,2/25,2/26,3/3,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Saghalie Middle School
Sedro Woolley High School
Kentridge
Gig Harbor High School
Marymoor Park
North Creek 4
Integrity Stadium
Petrovitsky Park
Skagit River Park
Snohomish High School
Peninsula High School
Preston Park
Robinswood Park
Sacajawea Middle School
Chiawana HS
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Pending Availability
Mount Vernon High School
Canyon Park Junior High
Juanita High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Woodinville High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 9 Div 1
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Marymoor Park
McGilvra
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
WPFC Soccer Complex
Woodinville Sports Field
Archbishop Murphy High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 9 Div 2
Date: 1/21,1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/26,3/1,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Redmond High School
Preston Park
Skagit River Park
Dike District Field
Shoreline Center
McGilvra
Archbishop Murphy High School
Marymoor Park
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 9 Div 3
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/18
Venue: Integrity Stadium
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
McGilvra
Woodinville Sports Field
Redmond High School
Van Asselt Elementary
Cavelero Mid High School
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 1
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,3/4,3/5,3/7,3/10,3/11
Venue: Preston Park
WPFC Soccer Complex
Sedro Woolley High School
Whitman MS
Skagit River Park
Marymoor Park
TBD
Woodinville Sports Field
Integrity Stadium
McGilvra
Starfire Complex
Anderson Hill Fields
Lynnwood High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 2
Date: 1/21,1/28,2/4,2/11,2/12,2/25,3/4,3/11,3/12
Venue: Game Farm Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
McGilvra
Cavelero Mid High School
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
Petrovitsky Park
Preston Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 3
Date: 1/21,1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/9,3/10,3/11
Venue: Gig Harbor High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Snohomish High School
Preston Park
Redmond High School
TBD
Sehmel Homestead Park
WPFC Soccer Complex
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 4
Date: 1/21,1/28,2/4,2/11,2/25,3/4,3/11
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Renton Memorial Stadium
Cavelero Mid High School
Integrity Stadium
Starfire Complex
Woodinville Sports Field
Anderson Hill Fields
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 11 Div 1
Date: 1/21,1/28,2/4,2/11,2/12,2/25,3/3,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Marymoor Park
WPFC Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
Preston Park
Van Asselt Elementary
TBD
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 11 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/9,3/11,3/12
Venue: Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Harbor Ridge Middle School
Lynnwood High School
Redmond High School
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Gig Harbor High School
TBD
Tumwater HS Stadium
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 11 Div 3
Date: 1/21,1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/19
Venue: Lynnwood High School
Marymoor Park
Starfire Complex
Woodinville Sports Field
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Snohomish High School
Skagit River Park
Archbishop Murphy High School
Dike District Field
Preston Park
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 11 Div 4
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Gig Harbor High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Skagit River Park
Starfire Sports Complex
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Harbor Ridge Middle School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 1
Date: 1/21,1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/25,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Jefferson Park Plateau
Preston Park
Redmond High School
Game Farm Park
Snohomish High School
WPFC Soccer Complex
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Van Asselt Play Field
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/3,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/3,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Harbor Ridge Middle School
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Gig Harbor High School
Preston Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Complex
Jefferson Park Plateau
Redmond High School
Chiawana HS
Bombing Range Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 3
Date: 1/21,1/22,1/28,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Starfire Sports Complex
Woodinville Sports Field
Van Asselt Elementary
Game Farm Park
Integrity Stadium
Phillips 66 Soccer Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 4
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/10,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Snohomish High School
Tumwater HS Stadium
WPFC Soccer Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Preston Park
Sedro Woolley High School
Woodinville Sports Field
TBD
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Cavelero Mid High School
Sozo Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 5
Date: 1/21,1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/18,2/19,2/24,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/18
Venue: Starfire Sports Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Karl Grosch Field at Steel Lake
Redmond High School
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 1
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Grasslawn Park
Preston Park
Sacajawea Middle School
Georgetown
TBD
Marymoor Park
Hazen High School
Lynnwood High School
Saghalie Middle School
Petrovitsky Park
Genesee Park and Playfield
Einstein MS
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Shorecrest HS
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/24,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Gig Harbor High School
Queen Anne Bowl Playfield
Mount Vernon High School
TBD
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
Dwight Merkel Sports Complex
Petrovitsky Park
Civic Field Stadium
Jefferson Park Plateau
Shoreline Center
Lampson Std.
Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Plantes Ferry Soccer Complex
Mariner High School (Goddard Stadium)
Cavelero Mid High School
Einstein MS
Pending Availability
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 3
Date: 1/21,1/28,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Grasslawn Park
North Creek 4
Preston Park
Integrity Stadium
PLU
North Creek 1
Olympic HS
Sacajawea Middle School
Dwight Merkel Sports Complex
Saghalie Middle School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Snohomish High School
WPFC Soccer Complex
Canyon Park Junior High
Plantes Ferry Soccer Complex
North Kitsap High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 4
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/19,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Archbishop Murphy High School
Game Farm Park
TBD
North Creek 1
North Creek 4
Preston Park
Phillips 66 Soccer Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Ingersoll Stadium
Kasch Park Sports Complex
Petrovitsky Park
Starfire Sports Complex
South Sound Stadium
Integrity Stadium
Tumwater HS Stadium
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 1
Date: 1/21,1/28,2/4,2/5,2/10,2/11,2/12,2/18,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Renton Memorial Stadium
Whatcom Community College
Wilburton Park
Genesee Park and Playfield
Starfire Complex
Edmonds Woodway High School
Valley RidgePark
Starfire Sports Complex
Valley View MS
Preston Park
North Creek 1
Phillips 66 Soccer Park
Civic Field Stadium
Lynnwood High School
Lampson Std.
Hartman Park
Interbay Stadium
Chiawana HS
Marymoor Park
Woodinville High School
Grasslawn Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 2
Date: 1/21,1/22,1/28,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/10,3/11,3/12,3/19
Venue: Glacier Peak High School
Nathan Hale Stadium
Saghalie Middle School
WPFC Soccer Complex
Archbishop Murphy High School
Genesee Park and Playfield
Dwight Merkel Sports Complex
Sacajawea Middle School
Kasch Park Sports Complex
Petrovitsky Park
Shoreline Center
Snohomish High School
Gig Harbor High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Sehmel Homestead Park
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Garfield HS
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 3
Date: 1/21,1/22,1/28,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Robinswood Park
Whatcom Community College
Woodinville Sports Field
Integrity Stadium
Grasslawn Park
Regional Athletic Complex
Sedro Woolley High School
Marymoor Park
Mount Vernon High School
Tumwater HS Stadium
North Creek 1
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Game Farm Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Ingersoll Stadium
Canyon Park Junior High
North Kitsap High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 4
Date: 1/28,1/29,2/4,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11
Venue: WPFC Soccer Complex
Archbishop Murphy High School
Cavelero Mid High School
Pending Availability 1
Petrovitsky Park
Preston Park
Dwight Merkel Sports Complex
Plantes Ferry Soccer Complex
Kasch Park Sports Complex
Starfire Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
TBD
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 5
Date: 1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/18,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12
Venue: Glacier Peak High School
Phillips 66 Soccer Park
Eastlake High School
Snohomish High School
Gig Harbor High School
Meadowdale High School
Lynnwood High School
Perrigo Community Park
Valley View MS
Sehmel Homestead Park
Whatcom Community College
Brackets: All Brackets

Jr Academy South BU8
Date: 9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,11/13
Venue: RCL Jr Fields
Brackets: All Brackets

Jr Academy South BU9
Date: 9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,11/13
Venue: RCL Jr Fields
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/8,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: McGilvra
Woodinville Sports Field
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex
60 Acres
Marymoor Park
Redmond High School
Petrovitsky Park
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11,12/17,12/18
Venue: Ballinger Playfield
WPFC Soccer Complex
McGilvra
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Complex
Walter E. Hall
Harbor Heights Elementary
60 Acres
Marymoor Park
Gig Harbor High School
Bastyr
Starfire Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Woodinville Sports Field
Fall Salmon Bay
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 3 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,9/25,10/1,10/8,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/18,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4
Venue: Integrity Stadium
Woodinville Sports Field
Skagit River Park
Preston Park
Ridgetop Junior High
60 Acres
Ballinger Playfield
Anderson Hill Fields
Marymoor Park
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 4 7Aside
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/8,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: McGilvra
Woodinville Sports Field
Karl Grosch Field at Steel Lake
Skagit River Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Whitman MS
Walter E. Hall
60 Acres
Marymoor Park
Cavelero Mid High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/23,9/24,9/25,9/30,10/1,10/2,10/8,10/9,10/21,10/22,10/23,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4,12/10
Venue: Ballinger Playfield
TBD
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Preston Park
Starfire Sports Complex
McGilvra
Whitman MS
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
Lynnwood High School
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/21,10/22,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4,12/9
Venue: Harbor Heights Elementary
Skagit River Park
Whitman MS
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Preston Park
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Starfire Sports Complex
Sedro Woolley High School
Marymoor Park
Starfire Complex
Redmond High School
Mt Vernon High School
Salmon Bay
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,10/1,10/2,10/8,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: Integrity Stadium
TBD
Woodinville Sports Field
Walter E. Hall
Preston Park
Ridgetop Junior High
McGilvra
Anderson Hill Fields
Karl Grosch Field at Steel Lake
Whitman MS
Snohomish High School
Archbishop Murphy High School
Cavelero Mid High School
Spring Salmon Bay
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 4 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/22,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/9,12/11
Venue: McGilvra
TBD
Walter E. Hall
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Game Farm Park
Ballinger Playfield
Starfire Sports Complex
60 Acres
Bastyr
Starfire Complex
Whitman MS
Archbishop Murphy High School
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 5 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,9/25,10/1,10/8,10/9,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11,12/17
Venue: Ballinger Playfield
TBD
WPFC Soccer Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
Woodinville Sports Field
Harbor Heights Elementary
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
60 Acres
152nd Street Complex
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 6 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4
Venue: Harbor Heights Elementary
Stocker Fields
Walter E. Hall
Ridgetop Junior High
Woodinville Sports Field
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Doug Allen Fields
Starfire Sports Complex
60 Acres
Anderson Hill Fields
Gig Harbor High School
Integrity Stadium
Snohomish High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Complex
Marymoor Park
Caverlero Mid-High School
Petrovitsky Park
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/9,9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,9/30,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: Preston Park
60 Acres
Perry Soccer Complex
Starfire Complex
Jefferson Park Plateau
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Sports Complex
Ballinger Playfield
Walter E. Hall
WPFC Soccer Complex
Woodinville Sports Field
Petrovitsky Park
Maltby Park
Cavelero Mid High School
TBD
Redmond High School
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Shoreline Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/11,12/18
Venue: 60 Acres
Integrity Stadium
Starfire Sports Complex
Harbor Ridge Middle School
Bombing Range Sports Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Woodinville Sports Field
Ballinger Playfield
Gig Harbor High School
Jefferson Park Plateau
Washington Park Playfield
Anderson Hill Fields
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: 60 Acres
Game Farm Park
Walter E. Hall
Woodinville Sports Field
Preston Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Marymoor Park
Cavelero Mid High School
Snohomish High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 4 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: 60 Acres
Ballinger Playfield
Preston Park
Starfire Sports Complex
Jefferson Park Plateau
Skagit River Park
Game Farm Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Washington Park
Starfire Complex
Brighton
Marymoor Park
Maltby Park
Lynnwood High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 5 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,11/29,12/3,12/4,12/9,12/10,12/11
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Preston Park
Starfire Complex
TBD
Starfire Sports Complex
Goodman MS
Harbor Ridge Middle School
Woodinville Sports Field
60 Acres
Gig Harbor High School
Walter E. Hall
Marymoor Park
Pending Availability
Starfire Sports Complex TBD
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/5,12/10,12/17
Venue: 60 Acres
Preston Park
Jefferson Park Plateau
Starfire Sports Complex
Woodinville Sports Field
WPFC Soccer Complex
Van Asselt Elementary
Washington Park Playfield
Redmond High School
Marymoor Park
Shoreline Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/21,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Preston Park
Starfire Complex
Stocker Fields
Integrity Stadium
Starfire Sports Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Lakepointe Park
Phillips 66 Soccer Park
Walter E. Hall
Anderson Hill Fields
WPFC Soccer Complex
Snohomish High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/9,12/10
Venue: 60 Acres
Preston Park
Starfire Sports Complex
Jefferson Park Plateau
Skagit River Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Goodman MS
Harbor Ridge Middle School
Van Asselt Elementary
Bombing Range Sports Complex
Petrovitsky Park
Gig Harbor High School
Starfire Complex
Sedro Woolley High School
Marymoor Park
Mount Vernon High School
Shoreline Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 4 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/5,12/10
Venue: 60 Acres
Ballinger Playfield
Preston Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Walter E. Hall
Bombing Range Sports Complex
Pending Availability
Perry Soccer Complex
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Maltby Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
North Creek 3
Cavelero Mid High School
Lynnwood High School
Redmond High School
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 5 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: 60 Acres
Harbor Ridge Middle School
Integrity Stadium
Karl Grosch Field at Steel Lake
Phillips 66 Soccer Park
Skagit River Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Walter E. Hall
Starfire Complex
Woodinville Sports Field
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
Redmond High School
Snohomish High School
Goodman MS
North Creek 3
Cavelero Mid High School
Gig Harbor High School
Anderson Hill Fields
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 1
Date: 9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4,12/11
Venue: Dwight Merkel Sports Complex
North Creek 1
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Sedro Woolley High School
Shorewood
Queen Anne Bowl Playfield
Rd. 36
Auburn Mountainview High school
Meadowdale High School
Canyon Park Junior High
Einstein MS
Mt Vernon High School
Mount Vernon High School
Woodinville Sports Field
Skagit River Park
Game Farm Park
Woodinville High School
Addams (Summit)
Magnuson Park fields
Twin Ponds
Bombing Range Sports Complex
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 2
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Hartman Park
Queen Anne Bowl Playfield
Sacajawea Middle School
Starfire Complex
60 Acres
Integrity Stadium
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Sports Complex
Preston Park
Marymoor Park
Saghalie Middle School
Twin Ponds
Addams (Summit)
Anderson Hill Fields
Civic Field Stadium
Gig Harbor High School
Einstein MS
Perry Soccer Complex
North Kitsap High School
Renton Memorial Stadium
Todd Beamer
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 3
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,10/1,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4
Venue: Meadowdale High School
Starfire Sports Complex
Stocker Fields
Archbishop Murphy High School
Preston Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Walter E. Hall
Marymoor Park
Bothell High School
Valley View MS
Hartman Park
Edmonds Community College
Grasslawn Park
Lincoln Field (Everett HS)
Lynnwood High School
Caverlero Mid-High School
Snohomish High School
Kasch Park Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 4
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/18
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Rd. 36
Skagit River Park
WPFC Soccer Complex
Game Farm Park
Phillips 66 Soccer Park
Pioneer Park
Chiawana HS
Perry Soccer Complex
Auburn Mountainview High school
Kasch Park
Sacajawea Middle School
Dwight Merkel Sports Complex
Walter E. Hall
Cavelero Mid High School
Bombing Range Sports Complex
Plantes Ferry Soccer Complex
Todd Beamer
Kasch Park Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Civic Field Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 7V2
Date: 12/15,12/17
Venue: Marymoor Park
Preston Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 1
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/22,10/23,10/29,10/30,11/11,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/11,12/15
Venue: 60 Acres
Starfire Sports Complex
Pending Availability
Edmonds Woodway High School
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Lynnwood High School
Twin Ponds
Mount Vernon High School
Roosevelt HS
North Creek 1
Skagit River Park
Meadowdale High School
Mt Vernon High School
Shorewood
Marymoor Park
Snohomish High School
Grasslawn Park
Valley View MS
Redmond High School
Starfire Complex
Genesee Park and Playfield
Einstein MS
Renton Memorial Stadium
Shorecrest HS
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 2
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/11
Venue: Magnuson
Meadowdale High School
Rd. 36
Walter E. Hall
Dwight Merkel Sports Complex
Preston Park
Chiawana HS
Edmonds Woodway High School
Starfire Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Starfire Complex
Harmony Sports Complex
Shorecrest HS
Plantes Ferry Soccer Complex
Shorewood
Archbishop Murphy High School
Lynnwood High School
Edmonds Community College
Miller
Roosevelt HS
Renton Memorial Stadium
Lindbergh High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 3
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: 60 Acres
Game Farm Park
Genesee Park and Playfield
WPFC Soccer Complex
Twin Ponds
Sacajawea Middle School
Harmony Sports Complex
Auburn Mountainview High school
Grasslawn Park
Lynnwood High School
Peninsula High School
Gig Harbor High School
Regional Athletic Complex
Shorecrest HS
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Georgetown
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
Saghalie Middle School
Shorewood
Edmonds Community College
Todd Beamer
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 4
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/21,10/22,10/23,10/26,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Perry Soccer Complex
Archbishop Murphy High School
Civic Field Stadium
Walter E. Hall
Kasch Park
Sierra Vista MS
Grasslawn Park
Rd. 36
Starfire Sports Complex
60 Acres
Pioneer Elem. School
Starfire Complex
Chief Kamiakin Elementary School
Marymoor Park
Lindbergh High School
Hartman Park
Chiawana HS
Bombing Range Sports Complex
Grass Lawn Park
Hazen High School
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 5
Date: 9/10,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11,12/18
Venue: Preston Park
Sacajawea Middle School
Sehmel Homestead Park
Skagit River Park
TBD
WPFC Soccer Complex
Sera Multipurpose Field
Stocker Fields
First Creek Middle School
Grasslawn Park
Integrity Stadium
Dwight Merkel Sports Complex
Meadowdale High School
Gig Harbor High School
Pending Availability 1
North Creek 1
Saghalie Middle School
Snohomish High School
Edmonds Community College
Valley View MS
North Creek 4
Anderson Hill Fields
Redmond High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Glacier Peak High School
Marymoor Park
Hartman Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 7v2
Date: 12/10,12/17
Venue: WPFC Soccer Complex
Preston Park
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 1
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/9,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4
Venue: Pending Availability
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Interbay Stadium
Lynnwood High School
60 Acres
Georgetown
Shoreline Center
Dwight Merkel Sports Complex
Marymoor Park
Hartman Park
Nathan Hale Stadium
Grasslawn Park
Preston Park
Shorewood
TBD
Plantes Ferry Soccer Complex
Genesee Park and Playfield
Addams (Summit)
Lindbergh High School
Edmonds Community College
Redmond High School
Shorecrest HS
SFCC 1
Lower Woodland
North Creek 1
Renton Memorial Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 2
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Hartman Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Northwest Soccer Park
Edmonds Woodway High School
Grasslawn Park
Archbishop Murphy High School
Chiawana HS
Lynnwood High School
Perry Soccer Complex
Walter E. Hall
Meadowdale High School
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
Southridge SC
Starfire Complex
Hazen High School
Rd. 36
Lincoln Field (Everett HS)
Edmonds Community College
Whatcom Community College
Kasch Park Sports Complex
Lindbergh High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 3
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Game Farm Park
North Creek 1
Pioneer Park
Sacajawea Middle School
WPFC Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Saghalie Middle School
Stocker Fields
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Starfire Sports Complex
Harmony Sports Complex
Kellogg MS
Shorewood
Regional Athletic Complex
Georgetown
Petrovitsky Park
Snohomish High School
Bothell High School
Lindbergh High School
Addams (Summit)
Starfire Complex
Canyon Park Junior High
Genesee Park and Playfield
North Creek 4
TBD
Jefferson Park Plateau
Luke Jensen Sports Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 4
Date: 9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: Dwight Merkel Sports Complex
Harmony Sports Complex
Hartman Park
Skagit River Park
Stocker Fields
TBD
Kasch Park Sports Complex
60 Acres
Foss High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Walter E. Hall
WPFC Soccer Complex
Lynnwood High School
Marymoor Park
Preston Park
Sedro Woolley High School
First Creek Middle School
Snohomish High School
Grasslawn Park
Cavelero Mid High School
Centennial MS
Meadowdale High School
Edmonds Community College
Lake Washington High School
Baker Middle School
Perrigo Community Park
Mt Vernon High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 7V2
Date: 12/13,1/15
Venue: Shorewood
Phillips 66 Soccer Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 1
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/8,11/11,11/12,11/13,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4,12/17,1/2,1/7
Venue: Starfire Sports Complex
Magnuson Park fields
Meadowdale High School
Sierra Vista MS
Dwight Merkel Sports Complex
Marymoor Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Lynnwood High School
Perry Soccer Complex
Starfire Complex
Plantes Ferry Soccer Complex
Chief Kamiakin Elementary School
Pioneer Elem. School
Shorecrest HS
SFCC 1
Edmonds Community College
Hartman Park
Renton Memorial Stadium
Pioneer Park
Robinswood Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 2
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/21,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/1,12/3,12/4,12/9,12/10
Venue: TBD
60 Acres
Harmony Sports Complex
Lynnwood High School
WPFC Soccer Complex
Pending Availability
Sacajawea Middle School
Kasch Park Sports Complex
Saghalie Middle School
Stocker Fields
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Sports Complex
Georgetown
Archbishop Murphy High School
Marymoor Park
Shorecrest HS
Lincoln Field (Everett HS)
Hartman Park
Starfire Complex
Jefferson Park Plateau
Centennial MS
Meadowdale High School
Redmond High School
Glacier Peak High School
Edmonds Community College
Queen Anne Bowl Playfield
Renton Memorial Stadium
Roosevelt HS
Lower Woodland
Snohomish High School
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 3
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4,12/11
Venue: Hartman Park
Preston Park
60 Acres
Dwight Merkel Sports Complex
Starfire Complex
Goodman MS
Integrity Stadium
Peninsula High School
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Plantes Ferry Soccer Complex
Gig Harbor High School
Civic Field Stadium
Petrovitsky Park
Marymoor Park
Lindbergh High School
Spokane Falls Community College
Starfire Sports Complex
Renton Memorial Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 4
Date: 9/10,9/11,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: Petrovitsky Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Magnuson
Preston Park
Skagit River Park
Integrity Stadium
Roosevelt HS
TBD
WPFC Soccer Complex
Harmony Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Stocker Fields
Gig Harbor High School
Shorecrest HS
Shorewood
Centennial MS
Regional Athletic Complex
Civic Field Stadium
Anderson Hill Fields
Ingersoll Stadium
Sedro Woolley High School
Washington Park
Glacier Peak High School
North Kitsap High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 7V2
Date: 12/14,2/12
Venue: Redmond High School
Dwight Merkel Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 1
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/6,12/18,1/16
Venue: Pending Availability
Starfire Complex
Perry Soccer Complex
Valley RidgePark
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Archbishop Murphy High School
Lynnwood High School
Shorewood
Preston Park
Shoreline Center
Starfire Sports Complex
Lincoln Field (Everett HS)
TBD
Marymoor Park
Hartman Park
North Creek 4
Redmond High School
Edmonds Community College
Washington Park
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 2
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/5,11/6,11/9,11/11,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/11,12/17,12/18
Venue: Shoreline Center
Dwight Merkel Sports Complex
Lynnwood High School
WPFC Soccer Complex
North Kitsap High School
Stocker Fields
60 Acres
Preston Park
Nathan Hale Stadium
TBD
Grasslawn Park
Spokane Falls Community College
Integrity Stadium
Georgetown
Marymoor Park
Plantes Ferry Soccer Complex
Shorecrest HS
Edmonds Community College
Shorewood
Roosevelt HS
Snohomish High School
Redmond High School
Hartman Park
Valley View MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 3
Date: 9/10,9/11,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11,12/16
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Petrovitsky Park
Preston Park
Shorecrest HS
WPFC Soccer Complex
Woodinville Sports Field
60 Acres
Skagit River Park
Game Farm Park
Regional Athletic Complex
Marymoor Park
Phillips 66 Soccer Park
Pioneer Park
Georgetown
Timbercrest Junior High School
Jefferson Park Plateau
North Creek 4
Auburn Mountainview High school
Redmond High School
Genesee Park and Playfield
Starfire Sports Complex
Whatcom Community College
Ingersoll Stadium
Shorewood
North Creek 1
Renton Memorial Stadium
Hazen High School
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 4
Date: 9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/2,10/9,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/11
Venue: 60 Acres
Harmony Sports Complex
Northwest Soccer Park
Sehmel Homestead Park
Integrity Stadium
Stocker Fields
Petrovitsky Park
Saghalie Middle School
Starfire Complex
Anderson Hill Fields
Phillips 66 Soccer Park
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Civic Field Stadium
Perrigo Community Park
Lake Washington High School
Sacajawea Middle School
Snohomish High School
Glacier Peak High School
Whatcom Community College
Todd Beamer
Centennial MS
Hazen High School
Starfire Sports Complex
North Kitsap High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Div 1
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Perry Soccer Complex
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Preston Park
Lynnwood High School
Magnuson Park fields
Ridgetop Junior High
Interbay Athletic Complex
Integrity Stadium
Marymoor Park
Edmonds Community College
Roosevelt HS
Shorecrest HS
Starfire Sports Complex
Juanita High School
Pending Availability 1
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Div 2
Date: 9/10,9/11,9/16,9/18,9/25,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/3,11/5,11/6,11/8,11/11,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11,12/17,12/21
Venue: WPFC Soccer Complex
Hanford High School
Phillips 66 Soccer Park
Robinswood Park
Starfire Sports Complex
Preston Park
Game Farm Park
Woodinville Sports Field
Regional Athletic Complex
Rd. 36
Southridge SC
Auburn Mountainview High school
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Petrovitsky Park
Starfire Complex
Chiawana HS
Bothell High School
Ingersoll Stadium
Edmonds Community College
Lindbergh High School
Lynnwood High School
Renton Memorial Stadium
North Creek 4
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 1
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/8,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/5,12/10,12/11,12/17
Venue: WPFC Soccer Complex
Harmony Sports Complex
Starfire Complex
Shorecrest HS
60 Acres
Starfire Sports Complex
Preston Park
Roosevelt HS
Saghalie Middle School
Lincoln High School
Magnuson
Kasch Park Sports Complex
Interbay Stadium
Shorewood
Grasslawn Park
Magnuson Park fields
TBD
Juanita High School
152nd Street Complex
Marymoor Park
Archbishop Murphy High School
Sacajawea Middle School
Lindbergh High School
Todd Beamer
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 2
Date: 9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/2,10/8,10/9,10/23,10/29,10/30,11/6,11/10,11/11,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11,12/17
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Inglemoor High School
Spokane Falls Community College
Starfire Sports Complex
TBD
Dwight Merkel Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Sacajawea Middle School
Stocker Fields
Washington Park
60 Acres
Marymoor Park
Shorewood
Gig Harbor High School
Georgetown
Regional Athletic Complex
Roosevelt HS
Edmonds Community College
Magnuson Park fields
Redmond High School
Saghalie Middle School
Woodinville High School
Juanita High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Bothell High School
Ballard High School
Ingersoll Stadium
Woodinville Sports Field
Snohomish High School
North Creek 4
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 3
Date: 9/10,9/11,9/18,9/25,10/1,10/2,10/7,10/9,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/6,12/10,12/11,12/18
Venue: Skagit River Park
Harmony Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Foss High School
Petrovitsky Park
Preston Park
60 Acres
Stocker Fields
Kasch Park Sports Complex
First Creek Middle School
Sedro Woolley High School
Archbishop Murphy High School
Rd. 36
TBD
Plantes Ferry Soccer Complex
Marymoor Park
Lincoln Field (Everett HS)
Grasslawn Park
Chiawana HS
Glacier Peak High School
Juanita High School
Southridge SC
Wilson Field
Snohomish High School
Bombing Range Sports Complex
Valley View MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 8th G Spring
Date: 3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/2,4/8,4/9,4/22,4/23,4/27,4/29,4/30
Venue: Cavelero Mid High School
Perrigo Community Park
TBD
Tumwater HS Stadium
WPFC Soccer Complex
Kasch Park Sports Complex
Grasslawn Park
Perry Soccer Complex
Canyon Park Junior High
Regional Athletic Complex
Archbishop Murphy High School
Inglemoor High School
Gig Harbor High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Robinswood Park
Dwight Merkel Sports Complex
South Sound Stadium
Marymoor Park
Renton Memorial Stadium
Preston Park
Brackets: All Brackets

Jr Academy South GU8
Date: 9/18,9/25,10/2,10/9,10/23,10/30,11/13
Venue: RCL Jr Fields
Brackets: All Brackets

Jr Academy South GU9
Date: 9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,11/13
Venue: RCL Jr Fields
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 1 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/6,11/12,11/19,11/20,12/3,12/10
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Ballinger Playfield
60 Acres
McGilvra
Pending Availability 1
Preston Park
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Salmon Bay
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 2 7Aside
Date: 9/10,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4
Venue: Preston Park
Walter E. Hall
TBD
60 Acres
McGilvra
Skagit River Park
Marymoor Park
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 4 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/8,10/22,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4,12/10
Venue: TBD
Walter E. Hall
Doug Allen Fields
Woodinville Sports Field
Anderson Hill Fields
Redmond High School
60 Acres
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Integrity Stadium
Archbishop Murphy High School
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 1 7Aside
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4
Venue: 60 Acres
Starfire Sports Complex
TBD
McGilvra
Ridgetop Junior High
Preston Park
Ballinger Playfield
152nd Street Complex
Integrity Stadium
Marymoor Park
Whitman MS
Woodinville Sports Field
Anderson Hill Fields
Redmond High School
WPFC Soccer Complex
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 2 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/11
Venue: Game Farm Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Sports Complex
TBD
Preston Park
Walter E. Hall
McGilvra
Skagit River Park
Sedro Woolley High School
Starfire Complex
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 3 7Aside
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/17,11/19,11/20,12/3,12/4
Venue: 60 Acres
Preston Park
Stocker Fields
Harbor Heights Elementary
Karl Grosch Field at Steel Lake
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Snohomish High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 4 7Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Ridgetop Junior High
Starfire Complex
TBD
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Integrity Stadium
Harbor Heights Elementary
Walter E. Hall
Woodinville Sports Field
Anderson Hill Fields
Gig Harbor High School
Starfire Sports Complex
Skagit River Park
Caverlero Mid-High School
Archbishop Murphy High School
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 1 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,10/1,10/2,10/4,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/11
Venue: Jefferson Park Plateau
Karl Grosch Field at Steel Lake
TBD
WPFC Soccer Complex
Ballinger Playfield
Preston Park
Pending Availability
Starfire Complex
60 Acres
Shoreline Center
Van Asselt Elementary
Marymoor Park
Redmond High School
Woodinville Sports Field
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 2 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: Jefferson Park Plateau
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Tacoma Community College G.H
Shoreline Center
Starfire Sports Complex
Walter E. Hall
Gig Harbor High School
60 Acres
Snohomish High School
Harbor Ridge Middle School
Redmond High School
Archbishop Murphy High School
Van Asselt Elementary
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 3 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/21,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11,12/17
Venue: Ballinger Playfield
Skagit River Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
TBD
Pending Availability
Starfire Sports Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Starfire Complex
60 Acres
Redmond High School
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Petrovitsky Park
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 4 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/8
Venue: Skagit River Park
Walter E. Hall
Woodinville Sports Field
TBD
Harbor Ridge Middle School
Preston Park
Starfire Sports Complex
Gig Harbor High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Archbishop Murphy High School
Cavelero Mid High School
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 1 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/9,12/10,12/17
Venue: Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Woodinville Sports Field
Preston Park
60 Acres
Jefferson Park Plateau
Starfire Sports Complex
Snohomish High School
Washington Park Playfield
TBD
Marymoor Park
Redmond High School
Van Asselt Elementary
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 2 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/2,10/8,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/2,12/3,12/4,12/10
Venue: Jefferson Park Plateau
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Walter E. Hall
WPFC Soccer Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Game Farm Park
Preston Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Bombing Range Sports Complex
Harbor Ridge Middle School
Van Asselt Elementary
Gig Harbor High School
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 3 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/11
Venue: Perry Soccer Complex
Woodinville Sports Field
Northwest Soccer Park
Game Farm Park
Phillips 66 Soccer Park
Preston Park
Jefferson Park Plateau
Shoreline Center
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
60 Acres
Washington Park Playfield
Marymoor Park
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 4 9Aside
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10,12/11
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Stocker Fields
Walter E. Hall
Preston Park
Integrity Stadium
Karl Grosch Field at Steel Lake
Starfire Sports Complex
Woodinville Sports Field
Skagit River Park
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Phillips 66 Soccer Park
Sedro Woolley High School
Anderson Hill Fields
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Maltby Park
North Creek 3
Cavelero Mid High School
Marymoor Park
Snohomish High School
Archbishop Murphy High School
Lynnwood High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 1
Date: 9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/9,12/10
Venue: Grasslawn Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Addams (Summit)
Genesee Park and Playfield
Meadowdale High School
Einstein MS
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Twin Ponds
Marymoor Park
TBD
Edmonds Community College
Lynnwood High School
Hartman Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 2
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Sacajawea Middle School
Sehmel Homestead Park
Skagit River Park
Dwight Merkel Sports Complex
Lighthouse CS
Phillips 66 Soccer Park
Archbishop Murphy High School
Rd. 36
Walter E. Hall
Mt Vernon High School
Gig Harbor High School
Mount Vernon High School
Kasch Park Sports Complex
Saghalie Middle School
Bombing Range Sports Complex
Pending Availability
Spokane Falls Community College
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 3
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Stocker Fields
Olympic HS
Woodinville Sports Field
Game Farm Park
North Kitsap High School
Preston Park
Starfire Sports Complex
Integrity Stadium
Marymoor Park
North Creek 4
Anderson Hill Fields
Snohomish High School
Auburn Mountainview High school
Bothell High School
North Creek 2
Hartman Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Starfire Sports Complex TBD
Lindbergh High School
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 4
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,9/30,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Integrity Stadium
Pioneer Park
Starfire Sports Complex
Skagit River Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Kasch Park Sports Complex
North Creek 2
Pending Availability
Preston Park
North Creek 4
Sacajawea Middle School
Dwight Merkel Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Anderson Hill Fields
Saghalie Middle School
Inglemoor High School
Canyon Park Junior High
SFCC 1
Cavelero Mid High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Archbishop Murphy High School
Civic Field Stadium
Lindbergh High School
Starfire Sports Complex TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 7V2
Date: 12/10
Venue: Magnuson
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 1
Date: 9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/3,10/8,10/9,10/22,10/23,10/26,10/29,10/30,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/17,11/19,11/20,11/30,12/2,12/3,12/4
Venue: Grasslawn Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Magnuson
Starfire Sports Complex
Interbay Athletic Complex
Lynnwood High School
Rd. 36
Meadowdale High School
Marymoor Park
Bothell High School
Grass Lawn Park
Starfire Complex
Chiawana HS
Hazen High School
Hartman Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 2
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/5,11/6,11/11,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Meadowdale High School
Stocker Fields
Walter E. Hall
Sacajawea Middle School
Peninsula High School
Saghalie Middle School
Shorecrest HS
Starfire Complex
Twin Ponds
Starfire Sports Complex
Magnuson Park fields
North Creek 4
Phillips 66 Soccer Park
Archbishop Murphy High School
Leota Junior High School
Lincoln Field (Everett HS)
Valley View MS
Gig Harbor High School
Shoreline Center
Lynnwood High School
Miller
Addams (Summit)
Civic Field Stadium
Petrovitsky Park
Renton Memorial Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 3
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/14,10/22,10/23,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4,12/9,12/10,12/11
Venue: Game Farm Park
North Creek 1
Shorecrest HS
North Creek 2
Canyon Park Junior High
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Genesee Park and Playfield
Auburn Mountainview High school
Integrity Stadium
Anderson Hill Fields
Phillips 66 Soccer Park
Bothell High School
Lynnwood High School
Twin Ponds
Plantes Ferry Soccer Complex
Strawberry Fields-Poulsbo
Kellogg MS
North Kitsap High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 4
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,9/30,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/18,11/19,11/20,12/3,12/4,12/10
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Skagit River Park
Walter E. Hall
Hanford High School
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Sedro Woolley High School
Starfire Sports Complex
Marymoor Park
Rd. 36
Grasslawn Park
Lincoln Field (Everett HS)
Hartman Park
Bombing Range Sports Complex
Chiawana HS
Starfire Complex
Lindbergh High School
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 5
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13,11/19,11/20,12/3,12/4
Venue: Meadowdale High School
Skagit River Park
Stocker Fields
TBD
Lynnwood High School
Goodman MS
WPFC Soccer Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Plantes Ferry Soccer Complex
Phillips 66 Soccer Park
Gig Harbor High School
Canyon Park Junior High
Edmonds Community College
Valley View MS
Snohomish High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 1
Date: 12/3,12/4,12/18,1/7,1/8,1/10,1/20,1/21,1/22,1/27,1/28,1/29,1/30,2/4,2/10,2/11,2/12,2/13,2/18,2/19,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26
Venue: Chiawana HS
Preston Park
TBD
Robinswood Park
Lynnwood High School
Archbishop Murphy High School
Kasch Park Sports Complex
Jefferson Park Plateau
Kellogg MS
Einstein MS
Grasslawn Park
Valley RidgePark
Starfire Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Shorewood
Redmond High School
Lampson Std.
Marymoor Park
Plantes Ferry Soccer Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Inglemoor High School
152nd Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 2
Date: 12/11,12/17,1/7,1/8,1/15,1/21,1/22,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/18,2/19,2/25,2/26,3/4,3/5,3/12,3/18,3/19,3/23,3/25,3/26
Venue: Edmonds Community College
Phillips 66 Soccer Park
Saghalie Middle School
Preston Park
Lynnwood High School
Ingersoll Stadium
Shoreline Center
Gig Harbor High School
Loyal Heights
Marymoor Park
Grasslawn Park
Meadowdale High School
Regional Athletic Complex
Whatcom Community College
Garfield HS
Redmond High School
Tumwater HS Stadium
Ballard High School
South Sound Stadium
Jefferson Park Plateau
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 3
Date: 12/10,12/11,1/8,1/14,1/20,1/21,1/22,1/28,1/29,2/3,2/5,2/10,2/11,2/12,2/18,2/19,2/20,2/25,2/26,3/3,3/4,3/5,3/10,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26
Venue: TBD
Snohomish High School
Integrity Stadium
Game Farm Park
Mt Vernon High School
Archbishop Murphy High School
Mount Vernon High School
Phillips 66 Soccer Park
Whatcom Community College
WPFC Soccer Complex
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Caverlero Mid-High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Auburn Riverside High School
Dwight Merkel Sports Complex
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 4
Date: 12/10,12/11,12/31,1/7,1/8,1/20,1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/18,2/19,2/24,2/25,2/26,3/4,3/5,3/10,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26
Venue: Gig Harbor High School
Preston Park
Game Farm Park
Sedro Woolley High School
North Creek 1
Petrovitsky Park
Phillips 66 Soccer Park
Lynnwood High School
Ingersoll Stadium
Lindbergh High School
Regional Athletic Complex
Hazen High School
Starfire Complex
North Creek 4
Snohomish High School
Tumwater HS Stadium
Inglemoor High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Sehmel Homestead Park
Woodinville High School
Dwight Merkel Sports Complex
South Sound Stadium
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 7V2
Date: 5/4,5/6
Venue: Grass Lawn Park
Plantes Ferry Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 1
Date: 12/10,12/11,12/17,12/18,1/8,1/21,1/22,1/24,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/14,3/24,3/25,3/26
Venue: Game Farm Park
Genesee Park and Playfield
Hazen High School
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Starfire Sports Complex
Redmond High School
Ingraham High School
Archbishop Murphy High School
Renton Memorial Stadium
WPFC Soccer Complex
Issaquah High School
Marymoor Park
Shorecrest HS
Dwight Merkel Sports Complex
TBD
Loyal Heights
Starfire Complex
Plantes Ferry Soccer Complex
Grasslawn Park
Kellogg MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 2
Date: 12/11,12/17,12/18,1/7,1/8,1/14,1/20,1/21,1/22,1/29,2/4,2/5,2/10,2/11,2/12,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/19,3/25,3/26
Venue: Integrity Stadium
Phillips 66 Soccer Park
Lynnwood High School
Genesee Park and Playfield
Georgetown
North Creek 4
Snohomish High School
Starfire Sports Complex
Petrovitsky Park
Preston Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Einstein MS
Gig Harbor High School
Newport Hills Park
Valley View MS
Civic Field Stadium
Loyal Heights
North Creek 1
Renton Memorial Stadium
Jefferson Park Plateau
Shorewood
Starfire Complex
Woodinville Sports Field
Canyon Park Junior High
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 3
Date: 12/10,12/11,12/18,1/7,1/21,1/22,1/28,1/29,2/3,2/4,2/11,2/12,2/18,2/19,2/20,2/25,2/26,3/4,3/5,3/8,3/11,3/12,3/13,3/18,3/19,3/21,3/25,3/26,4/19
Venue: Dwight Merkel Sports Complex
Sedro Woolley High School
Lynnwood High School
Game Farm Park
Regional Athletic Complex
WPFC Soccer Complex
Ingersoll Stadium
Marymoor Park
Auburn Mountainview High school
Plantes Ferry Soccer Complex
Lampson Std.
Hartman Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Redmond High School
Juanita High School
Meadowdale High School
Tumwater HS Stadium
Mount Vernon High School
TBD
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 4
Date: 12/10,12/11,1/8,1/14,1/15,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/12,2/18,2/19,2/25,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26
Venue: Hazen High School
Preston Park
Ingersoll Stadium
Saghalie Middle School
Snohomish High School
North Creek 1
Phillips 66 Soccer Park
Dwight Merkel Sports Complex
Lynnwood High School
Robinswood Park
Petrovitsky Park
Regional Athletic Complex
Sacajawea Middle School
Northwest Soccer Park
Starfire Complex
Tumwater HS Stadium
Sozo Sports Complex
Chiawana HS
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Whatcom Community College
Plantes Ferry Soccer Complex
Inglemoor High School
Perry Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 1
Date: 12/10,12/11,12/17,12/18,1/7,1/8,1/14,1/16,1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/24,2/25,2/26,3/4,3/5,3/9,3/10,3/11,3/12,3/13,3/19,3/25,3/26,4/1
Venue: Genesee Park and Playfield
Marymoor Park
Preston Park
Redmond High School
Kasch Park Sports Complex
Starfire Sports Complex
Lynnwood High School
Georgetown
Valley RidgePark
Archbishop Murphy High School
Hartman Park
Issaquah High School
Petrovitsky Park
Dwight Merkel Sports Complex
Ingraham High School
Edmonds Woodway High School
Hazen High School
Starfire Complex
Pending Availability
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Lincoln Field (Everett HS)
Edgar Brown
Shorecrest HS
Pending Availability 1
TBD
Plantes Ferry Soccer Complex
Southridge SC
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 2
Date: 12/11,12/17,12/18,1/7,1/8,1/21,1/22,1/28,1/29,2/3,2/4,2/5,2/11,2/12,2/25,2/26,3/2,3/4,3/5,3/11,3/12,3/19,3/24,3/25,3/26,3/31,4/7
Venue: Integrity Stadium
Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Game Farm Park
Gig Harbor High School
Edmonds Community College
Starfire Complex
Lindbergh High School
Lynnwood High School
Preston Park
Petrovitsky Park
Whatcom Community College
152nd Street Complex
Canyon Park Junior High
Starfire Sports Complex
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 3
Date: 12/10,12/11,12/17,1/1,1/7,1/8,1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/19,2/25,2/26,3/4,3/5,3/10,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26
Venue: Renton Memorial Stadium
Ingersoll Stadium
Kasch Park Sports Complex
TBD
Sedro Woolley High School
Marymoor Park
Dwight Merkel Sports Complex
Grasslawn Park
Petrovitsky Park
WPFC Soccer Complex
Mt Vernon High School
North Creek 1
Snohomish High School
Tumwater HS Stadium
North Creek 4
Archbishop Murphy High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Canyon Park Junior High
South Sound Stadium
Starfire Sports Complex
Woodinville Sports Field
Skagit River Park
Cavelero Mid High School
Starfire Complex
Mount Vernon High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Div 1
Date: 12/4,12/11,1/7,1/8,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/12,2/18,2/19,2/20,2/25,2/26,3/4,3/5,3/6,3/10,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26
Venue: Shoreline Center
Edmonds Community College
WPFC Soccer Complex
Lynnwood High School
Petrovitsky Park
Preston Park
Archbishop Murphy High School
Dwight Merkel Sports Complex
Roosevelt HS
Hazen High School
Genesee Park and Playfield
North Creek 4
Starfire Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Chiawana HS
Garfield HS
152nd Street Complex
Kellogg MS
Plantes Ferry Soccer Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Columbia Basin College
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 1
Date: 12/10,12/11,12/17,12/18,1/7,1/20,1/21,1/22,1/27,1/28,1/29,2/4,2/5,2/10,2/11,2/12,2/16,2/18,2/19,2/21,2/23,2/25,2/26,3/4,3/5,3/7,3/8,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26,3/27,3/30
Venue: Lindbergh High School
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Saghalie Middle School
North Creek 1
Marymoor Park
Gig Harbor High School
Dwight Merkel Sports Complex
Grasslawn Park
Petrovitsky Park
TBD
Redmond High School
Starfire Complex
Mount Vernon High School
Hazen High School
Woodinville Sports Field
Chiawana HS
Federal Way High School Stadium
Bombing Range Sports Complex
Hartman Park
Mt Vernon High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Woodinville High School
Peninsula High School
Starfire Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Canyon Park Junior High
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 2
Date: 12/10,12/11,12/18,1/7,1/8,1/20,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/11,2/12,2/26,3/5,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26
Venue: TBD
Ingersoll Stadium
WPFC Soccer Complex
Game Farm Park
Regional Athletic Complex
Lynnwood High School
Marymoor Park
Preston Park
Roosevelt HS
Whatcom Community College
PLU
Hartman Park
Genesee Park and Playfield
Jefferson Park Plateau
Juanita High School
Phillips 66 Soccer Park
Tumwater HS Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 3
Date: 12/11,1/8,1/21,1/22,1/28,1/29,2/4,2/5,2/12,2/18,2/19,2/24,2/26,3/4,3/5,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26
Venue: Browns Point Elementary School Field
Snohomish High School
TBD
Edmonds Community College
Ingersoll Stadium
Phillips 66 Soccer Park
Lynnwood High School
Hartman Park
WPFC Soccer Complex
Meadowdale High School
Petrovitsky Park
Regional Athletic Complex
Starfire Sports Complex
Cavelero Mid High School
Marymoor Park
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 8th G Fall
Date: 9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/4,11/5,11/6,11/12,11/13
Venue: Starfire Sports Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Meadowdale High School
Preston Park
Stocker Fields
Addams (Summit)
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Skagit River Park
Petrovitsky Park
Hartman Park
Lynnwood High School
Lincoln Field (Everett HS)
Leota Junior High School
Mount Vernon High School
WPFC Soccer Complex
Plantes Ferry Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
Kasch Park Sports Complex
Rd. 36
Centennial MS
Dwight Merkel Sports Complex
TBD
Mt Vernon High School
Peninsula High School
Pioneer Park
Shorewood
Chiawana HS
Brackets: All Brackets